Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Liner Havuz Kaplaması

 

Havuz Liner Kaplamaları iki gruba ayrılır. Bunlar Tek Parça Prefabrik Linerlar ve Rulo Linerlardır. Tek Parça Liner montaj edileceği havuza özel olarak fabrikada tek parça halinde üretilir ve bir defada montajı yapılırken Rulo Liner sahaya rulolar halinde gelir ve tamamen sahada montaj edilir.

 

RULO LİNER

 

Eğer Liner Kaplamanın uygulanacağı havuz kamusal kullanımlı olacaksa,  havuz büyüklük ve şekil itibariyle tek parça liner üretimine uygun değilse önerdiğimiz sistem Rulo Liner olacaktır. Rulo Liner genellikle 1.65 m x 25 m ebatlarında linerların rulo halinde sahaya getirilerek sahada ısı uygulaması yöntemiyle montajlanır.

 

AVANTAJLARI

-Tüm ebat ve şekildeki havuzlar için uygulanması mümkündür.  

-İstenilen renk ve desende uygulanır.

-10 yıl sızdırmazlık garantilidir.

- Anti-spor ve Anti-UV dayanımlıdır.

 

Neden Liner Kullanımı?

 

Avrupa’nın pek çok ülkesinde yüzme havuzlarında liner kullanımı %80 seviyelerinin üzerine çıkmış durumda. Ülkemizde de giderek kullanımı artan havuz linerlarının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 

-Liner havuzlar seramik havuzlara göre çok daha sağlıklıdır.  Seramik havuzlarda söz konusu olan derz boşlukları, derz dolgu kimyasalları ve tüm bunların sonucu olarak oluşan sporlanma ve yosunlanmalar söz konusu değildir.

 

-Havuz linerları Anti-Spor ve Anti-UV oldukları için suyun kirlenmesi seramik havuzlara göre çok daha uzun süre alır.

 

-Liner havuzların temizlenmesi seramik havuzlara göre çok daha kolaydır.

 

-Liner havuzların uygulanması seramik havzulara göre çok daha hızlıdır.

 

-Liner havuzlar herhangi bir izolasyon gerektirmez. Linerın kendisi izolasyonu da sağlar, dolayısıyla sahada çok daha az bir işçilik gerektirir.

 

-Liner havuzlarda 10 yıl sızdırmazlık garantisi söz konusudur.

 

-Liner havuzlarda renk ve desen seçenekleri seramik havuzlara göre çok daha fazladır. Dolayısıyla estetik anlamda da ciddi olanaklar sağlar.

© 2018 Copyright Pool Office Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. Data1