Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Destek Hattı: +90 530 240 49 60
HAVUZ GÜNLÜĞÜ
 • YÜZME HAVUZLARINDA KIŞ AYARLARI 12.12.2018
  Kış ayları bir çok açık ve kapalı mekanda olduğu gibi yüzme havuzlarında da farklı bir takım tedbirler almayı gerektiriyor. Yüzme havuzlarının sıcakların iyice düştüğü kış aylarında kullanılmaması durumu ise bu tedbirlerin önemini arttırıyor. Bu tedbirler alınmadığı zaman da yaz aylarının başlangıcında havuzun tekrar kullanılır hale gelmesi ciddi bir çaba ve zahmet gerekti..
  tümünü gör
 • HAVUZ LİNER KAPLAMASINDA NELERE DİKKAT ETMELİ? 6.06.2018
  Havuz Liner Kaplaması artık Türkiye pazarında da yerini almış görünüyor. Bundan daha 10 yıl önce bile yüzme havuzlarında seramik kaplaması olmazsa olmaz görünürken şimdi artık havuz linerı ciddi bir seçenek haline gelmiş durumda. Bu ise doğal olarak kullanıcılarda bir miktar kafa karışıklığına sebebiyet verebilmektedir. Özellikle linerın havuz kaplaması için yeterli olup o..
  tümünü gör
 • HAVUZUNUZU GÜVENLİ VE TEMİZ TUTMANIN YOLLARI 26.04.2018
  Diyelim ki güzel bir yüzme havuzu yaptırmak için kesin kararımızı verdik ve kolları sıvadık. Hemen araştırmalara başlıyoruz. Ekonomik, kullanışlı ve az masraflı bir yüzme havuzu yaptırmanın yollarını arıyoruz. Bu işin profesyonellerinden fikir alıyoruz, etrafımızdaki insanlara danışıyoruz. “Havuzum kaça kaç olmalı?”,” Yüzme havuzuna ne kadar bütçe ayırmalıyım?”.” Filtrasyo..
  tümünü gör
© 2018 Copyright Pool Office Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. Data1