Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Destek Hattı: +90 530 240 49 60
Çünkü biz kaliteden asla ödün vermiyoruz. 10 yıl garantili Fransa menşeili panel havuz sistemlerimizle sadece yüzme havuzu değil, ömür boyu sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz nitelikli mekanlar oluşturuyoruz. Bizim için vazgeçilmez olan üç prensip kalite, güvenlik ve uzun ömürlülük.
Gelişkin panel sistemimiz sayesinde yüzme havuzlarında model ve şekil sınırlandırmasını bir zorunluluk olmaktan çıkarıyoruz. Taşmalı, Infinity, Skimmerlı sistem seçeneklerinin yanı sıra oval, dikdörtgen,kademeli, böbrek tipi veya tamamen serbest formlu yüzme havuzlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Pool Office

Pool Office için bu üç prensip herşeyden önemli:
Kalite, Güvenlik ve Memnuniyet Müşterilerimize herşeyden önce güçlü ve sağlam havuzların yanında güvenlik ve konfor ekipmanlarını da en iyi şekilde sunuyoruz. Bu yüzden Fransa'nın sektörehakim üreticilerden Mondial Piscine'i sizlerle buluşturuyoruz.

SİZİN HAVUZUNUZ NE KADAR GÜVENLİ ?
HAVUZ GÜVENLİK PANJURU
Havuz Güvenlik Panjuru belki de havuz güvenliği ve temizliği konusunda en pratik çözümlerden biri. Otomatik olarak bir düğme ile açılıp kapanan sistem sayesinde artık güvenlik telaşından ve kirlilikten kurtulun. Havuzunuzun anahtarı sizde olsun, istediğiniz zaman açın, istediğiniz zaman kapatın.
DEVAMI
MOBİL TERAS
Özellikle bahçede alan darlığı yaşayanlar için oldukça ideal bir ürün. Mobil teras sayesinde istediğiniz zaman havuzunuzun üzerini bir teras olarak kullanın. Bu ekstra alanı ister güneşlenme alanı olarak kullanın, ister yemek masanızı buraya kurun, isterseniz burayı bir çocuk oyun alanına dönüştürün, tercih sizin.
DEVAMI
HAVUZ ÖRTÜLERİ
Pool Office sizlere Havuz Güvenlik Panjuru ve Mobil Terasın yanı sıra çeşitli havuz örtü sistemlerini de sunuyor. Bu örtü sistemlerinin önemli bir kısmı çocuk güvenliği için son derece yeterli işleve sahip. Üstelik hepsi oldukça kolay bir şekilde açılıp toplanabilen sistemler.
DEVAMI
Kataloglarımızı indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Tümünü gör

Bizimle iletişime geçin
© 2018 Copyright Pool Office Ltd. Tüm Hakları Saklıdır. Data1